All Stars de Musical Een verhaal over vriendschap en volwassen worden – vv Hattem

All Stars de Musical Een verhaal over vriendschap en volwassen worden

Geweldig, Ajax naar de kwartfinale Champions League! Een prestatie van wereldklasse.

Maar ook de spelers van Swift Boys spelen op top-niveau. Zij poeieren ‘m elke avond loeihard tussen de palen. All Stars de musical is een absolute must-see voor man en vrouw, jong en oud, aanvaller of verdediger. Een feelgood voorstelling over vriendschap, eigenwijze vrouwen en onbezorgde voetbaluurtjes op zondagmorgen. Met muziek van Thomas Acda en hits als ‘Groen als gras’ en ‘Toen ik je zag’. Kom in de sport-outfit van uw favoriete club naar ons theater en word ontvangen op de groene loper door onze ’scheidsrechters’. All Stars de musical van di 19 t/m za 23 maart in Theater de Spiegel.

Speciale aanbieding:

50% korting op een 1e rang kaart
– alleen voor di 19, woe 20 en donderdag 21 maart
max 4 kaarten per boeking en op = op
– niet geldig in combinatie met andere acties en/of aanbiedingen en/of reeds gekochte kaarten
boeken uiterlijk t/m 14 maart as.
– promotiecode SPORTIEF activeren en prijstype kiezen plus aantal kaarten

Veel plezier bij All Stars, de musical

bestellen via deze link