Beste leden, donateurs, vrijwilligers, bezoekers, 

Beste leden, donateurs, vrijwilligers, bezoekers,

Onderstaand de coronaregels zoals deze momenteel op ons sportpark gelden:
*    vanaf 13 jaar moet je op verzoek een corona toegangsbewijs kunnen tonen. Dit krijg je als je volledig bent gevaccineerd, een geldig herstelbewijs hebt of een negatieve testuitslag van maximaal 24 uur oud;
*    er kan gecontroleerd worden als je in het clubhuis plaatsneemt. Op de rest van het sportpark, dus ook op het terras of langs de lijn, kun je gewoon zonder corona toegangsbewijs aanwezig zijn. Dit geldt ook voor het alleen afhalen van drankjes of snacks in de kantine;
*    bij de eerste controle kan je een stempel krijgen zodat je daarna onbeperkt binnen en buiten kan zitten en niet opnieuw gecontroleerd hoeft te worden.

Wij willen iedereen een veilige aanwezigheid kunnen bieden. Neem daarom je verantwoordelijkheid en breng jezelf, de overige aanwezigen, en v.v.Hattem niet in de problemen!
Als bij controle blijkt dat je geen geldig coronabewijs kunt tonen, dan wordt je verzocht de kantine te verlaten.

Deze maatregel geldt tot nadere berichtgeving.

Het bestuur