De Hattemse Hoeve balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Olympia’28

‘De Hattemse Hoeve’ vindt u in het knusse, sfeervolle clubhuis van de Hattemse Golf & Country Club aan de Veenwal 11 te Hattem.

Dit clubhuis stamt uit 1945 en is voorzien van authentieke elementen. Middelpunt is de open haard waar het in de gure wintermaanden goed toeven is. In de eetzaal kunt u terecht voor een (snelle) lunch of diner. Tevens beschikt de Hoeve over een gezellige bar, waar u kunt genieten van een hapje en een drankje. In de zomermaanden is ons terras ook voor u geopend met een schitterend uitzicht op de bosrijke golfbaan. Wij zouden het fijn vinden u binnenkort te kunnen begroeten: dit kan in combinatie met een golfronde of alleen een hapje of drankje,
‘Iets te vieren?’ Doe dit bij De Hattemse Hoeve. Er is veel mogelijk: informeert u gerust eens!

Graag tot ziens ‘in de Hattemse Hoeve’, de verborgen parel van Hattem!

Marco Vroom en John Hanse
Team van ‘de Hattemse Hoeve’
Veenwal 11, Hattem
Tel. 038-4441909
E-mail: horeca@golfclub.hattem.nl