de “OUDJES” in het “NIEUW” – vv Hattem

de “OUDJES” in het “NIEUW”

Zaterdag presenteerde Hattem 45+1 zich aan het grote publiek met spiksplinternieuwe “beetje retro” sporttassen en in hun nieuwe jacks.

Stukadoor/verzorger Gert Rave en Whair Kappers/verdediger Marc Woldberg zijn degene die gemeend hebben dit team vol ervaring een nog frissere sportieve uitstraling te geven.
Dit v.v.Hattem 45+1 team speelt haar competitie op zaterdagmiddag en krijgt veel tegenstanders van buiten de regio “heeft vast te maken dat er dichtbij geen tegenstanders van hetzelfde kaliber te vinden zijn”. Zaterdag was de tegenstander VV Eendracht Arnhem 45+ dat zonder punten (uitslag 5 – 2) maar na een gezellige nazit de thuis rit kon hervatten. De mannen van Jan Weldink hebben in hun nieuwe outfit de overwinning nog even nabesproken met de andere winnaars (Hattem 1)