Doelman Rowan Liefers kiest voor Hattem – vv Hattem

Doelman Rowan Liefers kiest voor Hattem

Doelman Rowan Liefers kiest voor Hattem

Met ingang van het nieuwe seizoen maakt keeper Rowan Liefers deel uit van de selectie van vv Hattem.

Rowan heeft in zijn jeugd bij v.v.Heerde gespeeld waarna hij naar Apeldoorn verhuisde. Daar keepte hij in de jeugd bij WSV en CSV Apeldoorn en werd in die periode geselecteerd voor het regionale KNVB team.

De afgelopen twee seizoenen heeft de jonge en talentvolle Rowan zijn senioren-ervaring opgedaan in het eerste elftal van TKA Apeldoorn waar oud-international Ugur Yildirim trainer is.

De vereniging is erg blij met de komst van Rowan nu Alko Sok heeft aangegeven dat hij terugkeert naar WVF en Stefan de Weerdt nog twijfelt over zijn sportieve toekomst. Rowan komt naar Hattem om zich verder te ontwikkelen als doelman. Hij kijkt ernaar uit om volgend seizoen deel uit te maken van de nieuwe verjongde selectie en te spelen op ons mooie sportpark.

Op de foto schudden Rowan Liefers en Anne Besseler, onze portefeuillehouder voetbaltechnische zaken, elkaar de hand.