Er is geloot voor 1ste K.O ronde KNVB beker – vv Hattem

Er is geloot voor 1ste K.O ronde KNVB beker

Diverse “jeugd”teams van v.v.Hattem hebben de groepsfase van de KNVB beker overleefd.
Bij de KNVB was het afgelopen week dan ook een drukte van jewelste om de loting voor de eerste ronde bekerwedstrijden van alle leeftijdsgroepen voor elkaar te maken.
Zie voor je……..
In het KNVB kantoor bij de Landstede slepen medewerkers met vissenkommen. Een tiental goudviskommen wordt op een rij gezet met daarin zo’n 20 kindersurprise balletjes met daarin papiertjes waarop de teamnamen geschreven zijn…

Wanneer alle balletjes in de juiste goudviskommen zitten lopen de medewerkers van de KNVB zoals Ben v E, en Arjen H heel vaak langs de vissenkommen met surpriseballetjes en halen daar iedere keer 2 balletjes uit en lezen voor welke teams in de balletjes gevonden worden.
Een derde medewerker schrijft al die wedstrijden op verschillende flip-overs waarna alle wedstrijden netjes door middel van een computer in sportlink wordt getypt en even later de resultaten in de voetbal.nl app verschijnen

voor Hattem werden de kinderchocolade balletjes kwamen de volgende wedstrijden:
22-10 Hattem JO17-2 – KCVO JO17-2
20-10 Hattem JO15-2 – Hierden JO15-2
20-10 Hattem JO13-1 – DTS Ede JO13-2
20-10 Olympia ’28 JO13-3 – Hattem JO13-2
20-10 WVF JO12-6 – Hattem JO12-2

20-10 Hattem 3 – Berkum 6
20-10 WVF 1 – Hattem 1