Geslaagde Mud Run

Donderdag 10 mei vond dan eindelijk de mud run plaats. Ruim 30 kinderen durfden het modderbad en de spectaculaire stormbaan aan. Allereerst moesten de kinderen over deze enorme stormbaan. Rennen, springen en klauteren. De run begon dus al goed. Vervolgens moesten zij door een heus modderbad heen rennen. Waar de er één stapvoets doorheen ging, ging de ander er al duikend in. Met als gevolg een paar mooie actiefoto’s!

Na het modderbad volgde een spannende obstakel. De kinderen gingen namelijk onder een zeil door tijgeren. Bang voor het donker moesten zij dus zeker niet zijn. Als laatste was er de muur van stro waar zij overheen moesten klimmen en klauteren waarnaar zij de finish uiteindelijk wisten te bereiken. Na de mud run konden de kinderen een welverdiende suikerspin ophalen. Voor deze sportieve kids was de mud run dus zeker geslaagd.