Hattem voor nieuwe seizoen in Veluwse poule

De KNVB heeft de indelingen voor de 1e elftallen voor de competitie seizoen 2024-2025 bekend gemaakt. Het team van Hattem is opgenomen in de 3e klasse M en is opgenomen in een Veluwse competitie. De teams uit Zwolle, waartegen vorig seizoen nog gestreden werd, zijn in een andere meer noordelijke poule geplaatst.
In de 3e klasse M ontmoet Hattem weer een aantal oude bekenden, Zo is het gedegradeerde Heerde opgenomen in deze poule, maar ook het gepromoveerde SEH. Daarnaast treft men ook een aantal teams die we nog kennen uit de periode dat vv Hattem nog uitkwam in de zondagcompetitie te weten Epe, AGOVV, Robur et Velocitas en Groen Wit ’62.
De volledige indeling:
AGOVV, Be Quick Zutphen, Epe, Groen Wit ’62, Hattem, Heerde, OWIOS, Robur et Velocitas, SEH, Swift ’64, Teuge, Twello, VIOS Vaassen en Zwart Wit ’63.