Beste speler, ouder/verzorger,

 

De ‘YOUTH SOCCER ACADEMY’ heeft inmiddels haar eerste trainingsreeks erop zitten op de accommodatie van vv Hattem.

Zo’n 25 jonge spelers en speelsters hebben in de afgelopen 10 trainingen onder bezielende leiding van oud-prof Marino Promes zichtbare stappen gemaakt in hun ontwikkeling.

Vanuit vv Hattem juichen we het van harte toe als meer jonge vv Hattem spelers/speelsters van deze trainingsmogelijkheid, dichtbij huis,  gebruikmaken; van een derde trainingsmoment per week, met deze aandacht en expertise, wordt je snel(ler) een betere voetballer!

Op zondag 20 en 27 december worden er twee open trainingen georganiseerd. Iedereen in de leeftijd van 6 t/m 13 jaar is van harte welkom om kennis te maken. Neem gerust een vriendje of vriendinnetje mee.

Opgeven voor de open trainingen kan via info@youthsocceracademy.nl, of kom gewoon langs op zondagochtend om 09.45 uur.

Met sportieve groet,
Anton Rave, Hoofd Jeugdopleidingen vv Hattem