Limburgers winnen de Hattem Trophy – vv Hattem

Limburgers winnen de Hattem Trophy

Na een zinderende finale die uiteindelijk door strafschoppen moest worden beslist ging het Limburgse vv Reuver aan de haal met de Hattem Trophy in de categorie onder 17 jaar. In de andere leeftijdsklassen wonnen vv Hattem  (O15) , FC 1906 Erlensee uit Duitsland (O13) en RKAVV uit Leidschendam (O11).

De andere Hattem teams presteerden ook prima.O11, O13 en 017 haalden allemaal de Champions League en mochten zich op zondag dus met de andere beste ploegen meten. Een eervolle vermelding gaat er naar de Hattem Young Stars. Door het uitvallen van een O17 team uit het Westen werden deze jongens en meisjes op donderdag gevraagd mee te doen. Met de enige ware verenigingsspirit melden zij zich aan en vochten ze zich zondag de naar de eerste plaats in de First League.

Winnaars Champions League JO15-1

Young Stars