Mulle Middendorp keert terug bij v.v.Hattem

Mulle Middendorp zal aankomend seizoen weer bij v.v. Hattem voetballen. Hij heeft veel geleerd en genoten van een succesvolle periode bij PEC Zwolle, waar hij waardevolle ervaringen heeft opgedaan.
Helaas kon hij zich het afgelopen seizoen door blessures niet voldoende bewijzen.
Na drie jaar keert Mulle terug naar zijn club v.v. Hattem, waar hij zich eerder heeft kunnen ontwikkelen tot een speler die opviel bij PEC Zwolle.
Hij kijkt ernaar uit om weer te voetballen met zijn voormalige teamgenoten en verheugt zich erop om op een goed niveau te spelen en zich verder te ontwikkelen. Dit alles onder leiding van een trainer die binnenkort zijn UEFA A-licentie behaalt en heeft bewezen dat spelers en jeugdteams onder zijn leiding snel en goed vooruitgaan.
Welcome Back Mulle 💛💙