Patrick Dijkstra trainer v.v.Hattem JO19-1 – vv Hattem

Patrick Dijkstra trainer v.v.Hattem JO19-1

Met ingang van het nieuwe seizoen zal Patrick Dijkstra de JO19-1 selectie gaan trainen en coachen. De technische commissie is zeer verheugd dat Patrick deze uitdaging aangaat bij v.v.Hattem.

Foto: Freddy Schinkel

Patrick  is een zeer ervaren trainer die zijn sporen heeft verdiend als jeugdtrainer bij Flevo Boys, HHC Hardenberg  en de PEC Zwolle voetbalschool en als hoofdtrainer bij sv Dalfsen, RKO en afgelopen seizoen bij VSW. Ook als voetballer kent Patrick Dijkstra het klappen van de zweep. Hij was als voetballer jarenlang actief op respectabel niveau bij WVF, DOS Kampen, AGOVV, MSC en sc Heerenveen.

Met de aanstelling van Patrick is de ‘bovenbouw’ van onze gehele jeugdafdeling voorzien van een uitermate sterke trainersgroep;   Lawrence van de Bend neemt de JO13-1 wederom voor zijn rekening,  Ronald Suiker de JO15-1 en Hans Schiphorst de JO17-1.  Zij gaan, onder leiding van Hoofdjeugdopleiding Anton Rave, onze talentrijke lichtingen begeleiden op weg naar Hattem 1.