Ramon Flokstra keert terug op sportpark ’t Achterveen – vv Hattem

Ramon Flokstra keert terug op sportpark ’t Achterveen

Komend seizoen zal Ramon Flokstra weer in het geel blauw van v.v.Hattem acteren.
Ramon Flokstra heeft het grootste deel van zijn voetbalopleiding bij v.v.Hattem genoten waarna hij overstapte naar de jeugdopleiding van PEC Zwolle.
Via SVI kwam hij bij ESC terecht waar hij 5 jaar in de hoofdmacht uitkwam en vorig seizoen deel uitmaakte van het team dat kampioen werd in de 3e klasse C en promoveerde naar de 2e klasse.  v.v.Hattem is zeer content met de komst van Ramon die als beweeglijke en makkelijk combinerende middenvelder een belangrijke rol kan gaan spelen.

Op de foto duelleert Ramon vorig seizoen met Mijar Rojer waarmee hij volgend seizoen samen gaat uitkomen voor v.v.Hattem.