Schilder&Klus Senz balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Rouveen

 

 

 

 

De wedstrijdbal voor Hattem – Rouveen van zaterdag 20 mei a.s. is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk.
Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk.

Marcel Senz voorziet zijn klanten van deskundig advies voor schilderwerk, voor zowel binnen en buiten. Daarnaast is hij in te schakelen voor kleinere klussen in en om het huis. “ Dat kan variëren van bijvoorbeeld vervangen van een kraan, lamp ophangen of het schoonmaken van een dakgoot”, legt Senz uit. Mensen die geinteresseerd zijn kunnen ook terecht bij Marcel Senz voor het opvragen van een offerte omtrent het buitenschilderwerk.

 

Schilder&Klus Senz
Grote Gracht 10 Hattem

Tel. 06-21832653