Selectie v.v.Hattem op trainingskamp naar Noordwijk – vv Hattem

Selectie v.v.Hattem op trainingskamp naar Noordwijk

De selectie van v.v.Hattem vertrekt op vrijdag 11 januari voor een trainingskamp naar Noordwijk. Met spelers, technische en medische staf zal er dit weekend hard gewerkt worden om goed aan de tweede helft van de competitie te beginnen. In totaal zullen 25 sporters en begeleiders vertrekken om er een nuttig en gezellig trainingskamp van te maken. Zowel aan het mentale als aan het fysieke gedeelte zal aandacht besteed worden. Er staan een aantal activiteiten op het programma. Onder andere een fikse strandwandeling gevolgd door een wedstrijd tegen de plaatselijke 4e klasser SJC. De zaterdagavond zal gebruikt worden voor een gezellig uitje waarna op zondag de terugreis aanvaard wordt. Hopelijk verloopt alles voorspoedig en kunnen enkele geblesseerde spelers weer ingepast worden waardoor we de 2e helft van de competitie met vertrouwen tegemoet kunnen zien.