Thomas de Raad maakt selectie Hattem weer compleet

Thomas de Raad komt over van Berkum 2 waar hij speelde na zijn verhuizing naar Zwolle vanuit Coevorden waar hij zijn voetbalopleiding genoot bij c.v.v. Germanicus. Thomas, 21 jaar en speler van Berkum 2, was op zoek naar een nieuwe uitdaging en kende Silvan Kersbergen en Jens Borger van hun Berkum tijd.
Na het plotselinge vertrek van aanvallers Mitchell Hooisma en Ayoub Ben Ali Ahlaq naar hun respectievelijke jeugdliefdes DOS Kampen en Be Quick 28, en de knieblessure van de na een revalidatie teruggekeerde clubtopscoorder Lawrence v d Bend, was er ruimte in de aanval van Hattem 1.
Trainer Herman Oosterhaar zegt blij te zijn met de komst van Thomas. “Thomas valt op door zijn compleetheid als flankspeler. Hij heeft een goede functionele techniek, positioneel goed, prima voorzet en snelheid.” De technische staf geeft aan veel vertrouwen te hebben in de groep voor het komende seizoen waar ook enkele jeugdige talenten reeds nadrukkelijk aan de deur kloppen.