v.v. Hattem talent wordt Most Value Player op Ajax Camp Summer 2020

Deze zomer is Mulle Middendorp (10), jeugdspeler van V.V. Hattem, op sportcomplex De Toekomst in Amsterdam gekozen tot meest waardevolle speler van het Ajax Summer Camp 2020, waar jaarlijks duizenden spelers aan meedoen uit binnen- en buitenland. De prijs wordt uitgereikt aan de speler die niet alleen moet beschikken over een enorm voetbaltalent, maar ook speelt volgens de kernwaarden van Ajax. Respect hebben, samenwerken, verantwoordelijkheid nemen voor je gedrag en ontwikkeling, discipline hebben en plezier maken tijdens het voetballen zijn belangrijke eigenschappen waarnaar gekeken wordt. Mulle zegt trots: “Voetbal is mijn leven en deze prijs geeft mij veel vertrouwen. Wat ik het leukste vond aan het kamp was dat ik vijf dagen achter elkaar kon voetballen en nieuwe vrienden heb gemaakt! Ik heb veel bij kunnen leren zoals de Ajax dribbel, de Donny van de Beek-actie. Ook weet ik weet nu wat mijn wapen is en wat ik verder nog moet verbeteren. Volgend jaar ga ik zeker weer meedoen.”

Mulle speelt bij V.V. Hattem in team JO12-1 en traint sinds twee seizoenen aan de PEC Zwolle Future Academy