Voor onze MO13-1 zijn wij op zoek naar jou!!

Ben jij 11 of 12 jaar oud en wil jij voetballen in een leuk en sportief meidenteam? Voor onze MO13-1 zijn wij op zoek naar jou!!

Wat is HMC?
De Hattemer Meiden Combinatie of kortweg HMC is een samenwerking tussen de buurverenigingen s.v. Hatto-Heim en v.v. Hattem. Bij de HMC voetballen ongeveer 75 dames en meiden verdeeld over 5 teams. HMC heeft een eigen dagelijks bestuur, zodat wij het dames- en meidenvoetbal de aandacht geven die het verdient.

Wat is MO13-1?
MO13-1 is een voetbalteam met 11 enthousiaste meiden. Het team bestaat uit een mix van ervaren en beginnende voetballers. We zijn een leuk team dat naar elkaar omkijken en hebben een goede balans tussen gezelligheid en sportieve prestatie.

Wat doen wij?
Op zaterdag voetballen wij tegen andere meidenteams uit de regio. Op dit moment voetballen wij 9 tegen 9 op een kleiner veld en wij willen graag 11 tegen 11 gaan voetballen op een groot veld. Op maandag en woensdag trainen wij van 19.00 uur tot 20.00 uur.

Wil je graag meedoen?
Om een keer mee te trainen kun je contact opnemen met Heidi Eikelboom via (06) 1743 5495 of secretaris@hmchattem.nl of kun je contact opnemen met Pascal Docter via (06) 1346 4929.