Walking Football seizoen 2022-2023

Het Walking Football in het Hattemse start weer op woensdagmorgen 24 augustus 2022. Natuurlijk op sportpark ’t Achterveen en op de accommodatie van de s.v. Hatto-Heim. Walking Football, ook wel Old Stars genoemd, is een tak van de voetbalsport die een unieke kans biedt om als 55+ man en als 45+ vrouw op een sportieve manier met elkaar in contact te komen.
Walking Football verbroedert, verbindt, overstijgt generaties en passioneert jong en oud.
Bovenal is een balletje trappen heel gezond. Je voelt je fitter en je conditie verbetert. Ook als je wat ouder bent. En ja, er is een derde helft na het omkleden.
Kom gewoon eens op de woensdagmorgen aanlopen, een kop koffie drinken en sfeer proeven. Belangstellenden kunnen vrijblijvend een aantal keren meetrainen.
Na de inloop rond half tien, start de training om tien uur.