Wedstrijdprogramma 3e klasse C bekend – vv Hattem

Wedstrijdprogramma 3e klasse C bekend

De KNVB heeft het wedstrijdprogramma voor de nieuwe voetbalcompetitie bekend gemaakt. Hattem 1 komt zoals bekend het komende seizoen weer uit in de 3e klasse C. De geel-blauwen zullen de competitie openen met een thuiswedstrijd tegen DSV ’61 uit Doornspijk. Een week later speelt de selectie van Hans Roeland uit tegen ZAC waarna op de eerste zaterdag van oktober Hulshorst de tweede tegenstander op eigen veld is. De eerste stadsderby tegen Hatto Heim staat op het programma voor zaterdag 20 oktober (thuis) waarna de return staat genoteerd voor zaterdag 9 maart 2019.

Het programma t/m de hervatting na de jaarwisseling hierbij :

22 sept : Hattem – DSV ’61

29 sept : ZAC – Hattem

6 okt : Hattem – Hulshorst

13 okt : Olympia ’28 – Hattem

20 okt : Hattem – Hatto Heim

27 okt : Swift ’64 – Hattem

3 nov : Hattem – CSV ’28

17 nov : VSW – Hattem

24 nov : Zalk – Hattem

1 dec : Hattem – BAS

8 dec : Oene – Hattem

15 dec : Hattem – Zwolsche Boys

19 jan : Hattem – Rouveen