Werken aan je voetbal skills – vv Hattem

Werken aan je voetbal skills

Vind je het belangrijk en leuk om niet alleen op FIFA maar ook in het echt goed te worden in voetbal?
Begrijp je dat met plezier trainen en oefenen de basis is van je techniek?
Denk je ook dat je door persoonlijke aandacht nog beter kunt worden?

Dan kun je bij Voetbalschool Hattem op zondagochtend aan techniektrainingen deelnemen zodat je je op het voetbalveld kan onderscheiden door bijvoorbeeld passeer-acties, zuiver en met de juiste snelheid passen, snel wegdraaien en nog veel meer.

Voetbalschool Hattem is opgericht om in deze tijd waarin jeugd erg veel tijd besteed aan de “online wereld” en er minder tijd is om op pleintjes en op straat te voetballen en te spelen kinderen de kans te geven zich op voetbalgebied te verbeteren.

Zondag 17 maart start Voetbalschool Hattem met de nieuwe reeks van 10 techniekclinics onder leiding van ervaren techniektrainers.
Kijk voor informatie en aanmelding op: http://www.voetbalschoolhattem.nl/