Arjan ten Hove nieuwe trainer Hattem 1

Arjan ten Hove (48) uit Kampen is met ingang van  seizoen 2023-2024 de nieuwe hoofdtrainer van Hattem 1. Op dit moment is hij bezig aan zijn 5e seizoen als trainer van het eerste elftal van Swift ’64 uit Swifterbant en daarmee in de afgelopen jaren tegenstander van Hattem in 3c. Swift komt nu uit in de 3e klasse B Oost. Als voetballer heeft hij vele jaren op een hoog amateurniveau gespeeld in de 1e elftallen van KHC, DOS Kampen en Go-Ahead Kampen gespeeld. Arjan ten Hove is -behalve voetbaltrainer- senior adviseur bij PostNL.

Het Bestuur is blij dat wederom een ervaren hoofdtrainer is aangetrokken die kan voortbouwen op het goede werk van Herman. Mede gezien de jeugdigheid van de selectie is de intentie uitgesproken ten minste 2 jaren met elkaar in zee te gaan om zo de selectie, zowel individueel en als team verder te ontwikkelen.