Geslaagde pupillentrainers bij v.v.Hattem

Afgelopen week hebben een mooie mix van jonge en meer ervaren 13 jeugdtrainers van v.v.Hattem het certificaat JVTC (Jeugd Voetbal Trainer Coach) ontvangen uit handen van KNVB-docenten Eddy Kuik en Berry Beuker.

Tijdens de cursusavonden werden de trainers meegenomen naar de beginselen van het vak jeugdtrainer en het leiden van een team. Tijdens de cursus kwamen er zowel inhoudelijk als in het algemeen veel nieuwe inzichten over jeugdvoetbal en leeftijdskenmerken aan de orde. Tijdens de cursus hebben de trainers middels het praktijkgedeelte, waar de medewerking van spelers en ouders groot was, veel nieuwe inzichten gekregen over trainingsinhoud en het lezen van wedstrijden.

De club is zeer verheugd met deze nieuwe gediplomeerde trainers.  Ze streeft ernaar alle jeugdteams zowel in de onder als bovenbouw te laten trainen door KNVB gediplomeerde trainers. Met deze dertien gediplomeerde pupillentrainers is deze doelstelling ook bij de jongste pupillen behaald.