Jan-Dirk Sprokkereef nieuwe voorzitter
Op 30 december 2013 heeft de Algemene Ledenvergadering (ALV) van de voetbalvereniging Hattem ingestemd met de benoeming van Jan-Dirk Sprokkereef tot voorzitter van het bestuur. Sprokkereef (45) werkt als Landelijk voorzitter van de Bureaus Jeugdzorg en komt als vader van drie voetballende kinderen al ruim tien jaar bij de vereniging over de vloer. Zelf is hij op de velden te bewonderen tijdens het 45-plus voetbal op de vrijdagavond. Naast Jan-Dirk Sprokkereef traden de heren Marco van Regteren (sponsorzaken) en Edward van der Kruijk (algemene zaken) toe als bestuurslid.
Met de benoeming van een nieuwe voorzitter sluit v.v.Hattem een turbulent jaar af, waarin onder andere na 95 jaar zondagvoetbal de overstap werd gemaakt naar zaterdagvoetbal. Bovendien was 2013 het jaar van diverse wisselingen in het bestuur, zoals het aftreden in mei van voorzitter en erelid Herman van Tiel. Tijdens de algemene ledenvergadering stonden de leden uitgebreid stil bij de hoogtepunten en dieptepunten van het afgelopen jaar en werden bij dat laatste ook de overledenen herdacht. Voordat werd overgegaan tot de benoeming van de nieuwe bestuursleden, bedankte waarnemend voorzitter Jasper Baard de aanwezige oud-voorzitter Van Tiel en aftredende bestuursleden Van Erven en Groothuis voor hun bewezen diensten voor de club.
v.v.Hattem ziet 2014 met veel vertrouwen tegemoet. Het eerste elftal staat op een veelbelovende derde plaats in de nieuwe zaterdagcompetitie en ook diverse jeugdelftallen strijden met verzorgd voetbal mee om de bovenste plaatsen. Dankzij de tomeloze inzet van vrijwilligers en de ondersteuning van de vriendenkring en sponsoren staat de vereniging nu al bijna honderd jaar als een huis in de Hattemse gemeenschap.