Afgelopen zaterdag waren alle pupillen en junioren van de vv Hattem teams uitgenodigd om een intern trainingstoernooi te spelen.
In de ochtend de pupillen (O8 t/m O11), in de middag de junioren (O13 t/m O19).

Hoofdjeugdopleiding Anton Rave (onze HJO) had een leuk concept uitgedacht; de teams waren telkens een mix van de verschillende leeftijdscategorieën en ze wisselden per wedstrijd van samenstelling. Omdat als gevolg van de Corona maatregelen toeschouwers nog niet waren toegestaan heeft u helaas niet kunnen genieten van de individuele hoogstandjes en de verrassend goede samenwerking in de gelegenheidsteams tussen de verschillende leeftijdscategorieën; het deed denken aan het straatvoetbal van vroeger.

Omdat voetbal ook gaat om winnen had de HJO bedacht dat er een individueel klassement moest komen. ‘De spelers die andere spelers goed laten functioneren, die kunnen opbouwen en omschakelen, die komen nu bovendrijven’ aldus Anton. De ‘Frenkie de Jong’ bij de pupillen werd Olivier van Noort. De top 3 bij de pupillen zag er als volgt uit:

  1. Olivier van Noort (op de foto links)
  2. Dani Halfwerk (midden)
  3. Job Teklenburg (rechts).

De ‘Sergio Busquets’ bij de junioren werd Felix Besseler. De top 3 bij de junioren:

  1. Felix Besseler
  2. Sam Broekhuis
  3. Ronaldo Schafer