Voorlopige indeling HMC 2022/2023

Omdat we in de gelukkige omstandigheid verkeren dat we een aantal nieuwe aanmeldingen hebben gekregen bij de HMC, hebben de we indeling nogmaals tegen het licht moeten houden. Dat heeft ons heel wat hoofdbrekens gekost, maar met het bestuur en de leiders en trainers zijn we tot een nieuwe voorlopige indeling gekomen. Voorlopig, omdat er natuurlijk nog meer aanmeldingen kunnen komen of zich onvoorziene zaken kunnen voordoen waardoor aanpassingen van de indeling alsnog weer nodig zijn. Wij gaan daar uiteraard zeer zorgvuldig mee om en gaan niet over één nacht ijs. Wij snappen dat de nieuwe voorlopige indeling vragen oproept.

Voor het beantwoorden van die vragen en/of het toelichten van de indeling zijn wij komende dinsdag 14 juni tussen 19 en 20 uur aanwezig op het sportpark.

Graag even aanmelden als je komt, via voorzitter@hmchattem.nl

indeling-hmc-2022-2023-Voorlopige-teamindeling-HMC