Balsponsor Hattem 1 – vv Hattem Skip to content

Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Wedstrijdbal Hattem - BAS zaterdag 9 november 2019

Wedstrijdbal Hattem – BAS zaterdag 9 november 2019

De wedstrijdbal voor Hattem - BAS voor zaterdag 9 november 2019 wordt aangeboden door een trouwe supporter van het 1e elftal van vv Hattem. Namens het 1e elftal hartelijk bedankt voor deze geste! ... Verder Lezen
Autobedrijf Ramaker balsponsor Hattem -Oene

Autobedrijf Ramaker balsponsor Hattem -Oene

De bal voor de wedstrijd Hattem – Oene van zaterdag 26 oktober, aanvang 14.30 uur, is aangeboden door Automobielbedrijf Ramaker B.V.  al jarenlang voor velen de vertrouwde Toyota garage in Hattem en omgeving. De geschiedenis van het familiebedrijf Ramaker vindt zijn oorsprong in 1937. In dit jaar startte Johan 'Joop' ... Verder Lezen
De Franse School balsponsor Hattem - Elspeet zaterdag 12 oktober 2019

De Franse School balsponsor Hattem – Elspeet zaterdag 12 oktober 2019

Partycentrum De Franse School Zaterdag  12 oktober a.s. speelt Hattem haar tweede thuiswedstrijd van het seizoen tegen nieuwkomer Elspeet. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De wedstrijdbal  wordt traditioneel aangeboden door Partycentrum De Franse School. De Franse School is een partycentrum in het centrum van Hattem, vlakbij Zwolle. Partycentrum De ... Verder Lezen
Vriendenkring v.v. Hattem balsponsor Hattem - Olympia '28

Vriendenkring v.v. Hattem balsponsor Hattem – Olympia ’28

De wedstrijdbal voor Hattem – Olympia’28 van zaterdag 21 september is aangeboden door de vriendenkring van v.v. Hattem. Vandaag de dag heeft bijna iedere sportvereniging een supporters- vereniging, een club van honderd, en andere spaarpotjes die bepaalde inkomsten genereren. Dit is natuurlijk niet anders binnen onze vereniging. De vrienden van ... Verder Lezen
Schilder&Klus Senz balsponsor Hattem – Olympia’28

Schilder&Klus Senz balsponsor Hattem – Olympia’28

De wedstrijdbal voor Hattem – Olympia’28 van zaterdag 25 mei is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk. Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk. Marcel Senz voorziet zijn klanten van deskundig ... Verder Lezen
Aan het laden...
Scroll To Top