Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Grand Café Banka balsponsor voor de wedstrijd Hattem – ZAC

Grand Café Banka balsponsor voor de wedstrijd Hattem – ZAC

Nét even anders Genieten met een hoofdletter G staat voorop bij Banka! Wij zijn 7 dagen per week geopend voor een lekker kopje koffie met heerlijk gebak, een heerlijke lunch, een high tea, een goed glas wijn of een gezellig diner! Op onze menukaart vindt u vooral ‘huisgemaakte’ gerechten van ... Verder Lezen
Schilder&Klus Senz balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Rouveen

Schilder&Klus Senz balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Rouveen

De wedstrijdbal voor Hattem – Rouveen van zaterdag 20 mei a.s. is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk. Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk. Marcel Senz voorziet zijn klanten van ... Verder Lezen
SlijkhuisWorkwear uit Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – s.c. Lutten

SlijkhuisWorkwear uit Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – s.c. Lutten

Over Slijkhuis Workwear Slijkhuis Workwear is sinds jaren een vertrouwde leverancier van bedrijfskleding en beschermingsmiddelen in de regio Zwolle. In onze webshop vindt u een breed pakket aan kwalitatief hoogwaardige bedrijfskleding van onder meer Snickers, Dassy, M-Wear en Van Ochten, veiligheidsschoenen en laarzen van Gevavi, Grisport, Dunlop, Redbrick en Bekina en ... Verder Lezen
Grand Café Restaurant Banka Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Heerde

Grand Café Restaurant Banka Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Heerde

Grand Café Restaurant Banka Hattem balsponsor Hattem – Heerde Grand Café Restaurant Banka Hattem, gelegen aan het prachtige Marktplein van Hattem, is de balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Heerde van zaterdag 1 april a.s. Banka heeft inmiddels een vijftal vestigingen in onze regio: Banka Hattem – de Markt van ... Verder Lezen
Herberg Molencaten balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Avereest

Herberg Molencaten balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Avereest

De bal voor de wedstrijd Hattem – Avereest  van zaterdag 18 maart a.s. wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten in Hattem is de ideale plek om jezelf eens heerlijk te laten verwennen. Je kunt er heerlijk vertoeven in het restaurant voor een smakelijke lunch of diner. Herberg Molecaten is ... Verder Lezen