Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Kitcentrum balsponsor v.v. Hattem  1 –  Vios 1

Kitcentrum balsponsor v.v. Hattem 1 – Vios 1

Over Kitcentrum.nl B.V. Tja, wat zullen we eens zeggen... Een triple AAA status is wellicht overdreven, wij maken gebruik van onze Triple B rating! Betrouwbaar Beschikbaar Betaalbaar In 2010 zijn we als eerste speler begonnen in ons vakgebied (lijmen en kitten) om professionele afdichtingsproducten aan te bieden via een webshop ... Verder Lezen
Grand Café Banka balsponsor v.v. Hattem  1 – Hulshorst 1

Grand Café Banka balsponsor v.v. Hattem 1 – Hulshorst 1

Grand Café Banka Hattem, gelegen aan het prachtige Marktplein van Hattem, is de balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Hulshorst van zaterdag 16 oktober a.s. Genieten met een hoofdletter G staat voorop bij Banka! Wij zijn 7 dagen per week geopend voor een lekker kopje koffie met heerlijk gebak, een ... Verder Lezen
Automobielbedrijf Ramaker balsponsor v.v. Hattem  1 – ESC 1

Automobielbedrijf Ramaker balsponsor v.v. Hattem 1 – ESC 1

De bal voor de wedstrijd v.v. Hattem 1 – ESC 1 van zaterdag 25 september a.s. is aangeboden door Automobielbedrijf Ramaker B.V. al jarenlang voor velen de vertrouwde Toyota garage in Hattem en omgeving. De geschiedenis van het familiebedrijf Ramaker vindt zijn oorsprong in 1937. In dit jaar startte Johan ... Verder Lezen
Suiker & Prudon balsponsor v.v. Hattem – HTC

Suiker & Prudon balsponsor v.v. Hattem – HTC

De wedstrijdbal voor de wedstrijd  vv Hattem  - HTC, op zaterdag 3 oktober, wordt aangeboden door Suiker & Prudon Schilderwerken uit Hattem.  Suiker en Prudon Schilderwerken is ontstaan middels een fusie op 1 januari 2008. De oorsprong van de twee bedrijven gaat echter vele jaren terug. We zijn dus een ervaren ... Verder Lezen