Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Suiker & Prudon balsponsor v.v. Hattem – HTC

Suiker & Prudon balsponsor v.v. Hattem – HTC

De wedstrijdbal voor de wedstrijd  vv Hattem  - HTC, op zaterdag 3 oktober, wordt aangeboden door Suiker & Prudon Schilderwerken uit Hattem.  Suiker en Prudon Schilderwerken is ontstaan middels een fusie op 1 januari 2008. De oorsprong van de twee bedrijven gaat echter vele jaren terug. We zijn dus een ervaren ... Verder Lezen
De Franse School balsponsor Hattem - Olympia 28 zaterdag 19 september 2020

De Franse School balsponsor Hattem – Olympia 28 zaterdag 19 september 2020

Partycentrum De Franse School Zaterdag 19 september a.s. speelt Hattem haar eerste thuiswedstrijd van het seizoen 2020-2021 tegen Olympia '28. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De wedstrijdbal wordt aangeboden door Partycentrum De Franse School. De Franse School is een partycentrum in het centrum van Hattem, vlakbij Zwolle. Partycentrum De ... Verder Lezen
Herberg Molecaten balsponsor Hattem - ESC

Herberg Molecaten balsponsor Hattem – ESC

De bal voor de wedstrijd Hattem – ESC van zaterdag 8 februari wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten is een sfeervol restaurant gelegen midden in de bossen van het gezellige Hattem. Herberg Molecaten is geopend van dinsdag t/m zondag vanaf 10.00 uur voor lunch en diner. LAZY SUNDAY, IEDERE ZONDAG ... Verder Lezen
Grand Café Banka Hattem balsponsor Hattem – Vios

Grand Café Banka Hattem balsponsor Hattem – Vios

Grand Café Banka Hattem, gelegen aan het prachtige Marktplein van Hattem, is de balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Vios  van zaterdag 25 januari. Genieten met een hoofdletter G staat voorop bij Banka! Wij zijn 7 dagen per week geopend voor een lekker kopje koffie met heerlijk gebak, een heerlijke ... Verder Lezen
Wedstrijdbal Hattem - DSV'61 zaterdag 30 november 2019

Wedstrijdbal Hattem – DSV’61 zaterdag 30 november 2019

De wedstrijdbal voor Hattem - DSV'61 voor zaterdag 30 november 2019 wordt aangeboden door een trouwe supporter van het 1e elftal van vv Hattem. Namens het 1e elftal hartelijk bedankt voor deze geste! ... Verder Lezen