Balsponsor Hattem 1 – vv Hattem

Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Whair kappers balsponsor Hattem 1 – Swift ’64 1.

Whair kappers balsponsor Hattem 1 – Swift ’64 1.

De balsponsor voor zaterdag 16 maart van de wedstrijd v.v. Hattem 1 – Swift ’64 1 is Whair kappers. De haarmode-trends 2019…                                                  ... vind je altijd ... Verder Lezen
Wedstrijdbal Hattem - VSW gesponsord door Koller

Wedstrijdbal Hattem – VSW gesponsord door Koller

De wedstrijdbal voor Hattem –VSW uit Windesheim van zaterdag 23 februari is aangeboden door  Koller Hattem b.v. gevestigd aan de Hoopjesweg 2a te Hattem en al jarenlang een gewaardeerd sponsor van de v.v. Hattem. Eind jaren zestig begonnen als loodgietersbedrijf en inmiddels uitgegroeid tot totaalinstallateur: Koller Hattem is veelzijdig vakkundig ... Verder Lezen
Grand Café Banka Hattem balsponsor Hattem – Z.A.C.

Grand Café Banka Hattem balsponsor Hattem – Z.A.C.

Grand Café Banka Hattem, gelegen aan het prachtige Marktplein van Hattem, is de balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Z.A.C.  van zaterdag 16 februari a.s. Genieten met een hoofdletter G staat voorop bij Banka! Wij zijn 7 dagen per week geopend voor een lekker kopje koffie met heerlijk gebak, een ... Verder Lezen
Herberg Molecaten balsponsor Hattem - BAS

Herberg Molecaten balsponsor Hattem – BAS

De bal voor de wedstrijd Hattem – BAS van zaterdag 1 december wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten is een sfeervol restaurant gelegen midden in de bossen van het gezellige Hattem. Herberg Molecaten is geopend van dinsdag t/m zondag vanaf 10.00 uur voor lunch en diner. LAZY SUNDAY, IEDERE ZONDAG ... Verder Lezen
Balsponsor Hattem 1 - CSV '28

Balsponsor Hattem 1 – CSV ’28

De wedstrijdbal van a.s. zaterdag Hattem 1 – CSV ’28 1 wordt dit maal gesponsord door een trouwe supporter ... Verder Lezen
Aan het laden...