Balsponsor Hattem 1 – vv Hattem

Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Herberg Molecaten balsponsor Hattem - BAS

Herberg Molecaten balsponsor Hattem – BAS

De bal voor de wedstrijd Hattem – BAS van zaterdag 1 december wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten is een sfeervol restaurant gelegen midden in de bossen van het gezellige Hattem. Herberg Molecaten is geopend van dinsdag t/m zondag vanaf 10.00 uur voor lunch en diner. LAZY SUNDAY, IEDERE ZONDAG ... Verder Lezen
Balsponsor Hattem 1 - CSV '28

Balsponsor Hattem 1 – CSV ’28

De wedstrijdbal van a.s. zaterdag Hattem 1 – CSV ’28 1 wordt dit maal gesponsord door een trouwe supporter ... Verder Lezen
Kitcentrum.nl balsponsor stadsderby

Kitcentrum.nl balsponsor stadsderby

De wedstrijdbal voor de stadsderby v.v. Hattem – s.v. Hatto Heim van zaterdag 20 oktober, aanvang 16.30 uur,  is aangeboden door:   Kitcentrum.nl BV Vlijtweg 8b 8191 JP Wapenveld Tel. 0578-697900   Website: www.kitcentrum.nl    Kit kopen doe je online bij Kitcentrum.nl Kitcentrum.nl is : * officieel dealer van SIKA ... Verder Lezen
Automobielbedrijf Ramaker B.V. balsponsor Hattem 1-  Hulshorst

Automobielbedrijf Ramaker B.V. balsponsor Hattem 1- Hulshorst

De bal voor de wedstrijd Hattem – Hulshorst van zaterdag 6 oktober a.s. aanvang 14.30 uur  is aangeboden door Automobielbedrijf Ramaker B.V.  al jarenlang voor velen de vertrouwde Toyota garage in Hattem en omgeving. De geschiedenis van het familiebedrijf Ramaker vindt zijn oorsprong in 1937. In dit jaar startte Johan ... Verder Lezen
Partycentrum De Franse School balsponsor Hattem 1 - DSV

Partycentrum De Franse School balsponsor Hattem 1 – DSV

Zaterdag 22 september speelt Hattem haar eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen DSV uit Doornspijk. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De wedstrijdbal  voor deze eerste thuiswedstrijd van de competitie wordt traditioneel aangeboden door Partycentrum De Franse School. De Franse School is een partycentrum in het centrum van Hattem, ... Verder Lezen
Aan het laden...