Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Grand Café Restaurant Banka Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Heerde

Grand Café Restaurant Banka Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Heerde

Grand Café Restaurant Banka Hattem balsponsor Hattem – Heerde Grand Café Restaurant Banka Hattem, gelegen aan het prachtige Marktplein van Hattem, is de balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Heerde van zaterdag 1 april a.s. Banka heeft inmiddels een vijftal vestigingen in onze regio: Banka Hattem – de Markt van ... Verder Lezen
Herberg Molencaten balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Avereest

Herberg Molencaten balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Avereest

De bal voor de wedstrijd Hattem – Avereest  van zaterdag 18 maart a.s. wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten in Hattem is de ideale plek om jezelf eens heerlijk te laten verwennen. Je kunt er heerlijk vertoeven in het restaurant voor een smakelijke lunch of diner. Herberg Molecaten is ... Verder Lezen
Koller Hattem B.V. balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Hardenberg'85

Koller Hattem B.V. balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Hardenberg’85

De wedstrijdbal voor Hattem – Hardenberg '85 van zaterdag 4 maart a.s. is aangeboden door Koller Hattem b.v. gevestigd aan de Hoopjesweg 2a te Hattem en al jarenlang een gewaardeerd sponsor van de v.v. Hattem. Eind jaren zestig begonnen als loodgietersbedrijf en inmiddels uitgegroeid tot totaalinstallateur: Koller Hattem is veelzijdig ... Verder Lezen
GvK Supply Management balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Zwolsche Boys

GvK Supply Management balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Zwolsche Boys

De balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Zwolsche Boys van zaterdag 4 februari a.s. is GvK Supply Management, met als manager Gerrit van Keulen uit Hattem. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Bijzonder is dat beide clubs op 1 mei 2018 zijn opgericht en derhalve in 2018 hun 100-jarig bestaan ... Verder Lezen
Suiker Schilderwerken balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Dieze West

Suiker Schilderwerken balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Dieze West

De wedstrijdbal voor Hattem – Dieze West op zaterdag 10 december a.s. in Hattem wordt aangeboden door Suiker Schilderwerken in Hattem. Aanvang wedstrijd 14.30 uur. Wij zijn als allround schildersbedrijf werkzaam in een grote regio rond het gebied Hattem-Zwolle. We werken zowel voor u als particuliere klant, maar ook voor ... Verder Lezen