Balsponsor Hattem 1 – vv Hattem

Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Partycentrum De Franse School balsponsor

Partycentrum De Franse School balsponsor

Zaterdag 22 september speelt Hattem haar eerste wedstrijd van het nieuwe seizoen tegen DSV uit Doornspijk. De wedstrijd begint om 14.30 uur. De wedstrijdbal  voor deze eerste thuiswedstrijd van de competitie wordt traditioneel aangeboden door Partycentrum De Franse School. De Franse School is een partycentrum in het centrum van Hattem, ... Verder Lezen
Schilder&Klus Senz balsponsor Hattem 1 – Oene

Schilder&Klus Senz balsponsor Hattem 1 – Oene

De wedstrijdbal voor Hattem – Oene van zaterdag 19 mei is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk. Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk. Marcel Senz voorziet zijn klanten van deskundig ... Verder Lezen
GvK Supply Management balsponsor Hattem 1 – Zwolsche Boys

GvK Supply Management balsponsor Hattem 1 – Zwolsche Boys

De balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Zwolsche Boys van zaterdag 21 april is GvK Supply Management, met als manager Gerrit van Keulen uit Hattem. De wedstrijd begint om 14.30 uur. Bijzonder is dat beide clubs op 1 mei 1918 zijn opgericht en derhalve beide dit jaar hun 100-jarig bestaan ... Verder Lezen
Eetcafé 'De Kruusing' balsponsor Hattem 1 – Hatto-Heim

Eetcafé ‘De Kruusing’ balsponsor Hattem 1 – Hatto-Heim

De wedstrijdbal voor de stadsderby Hattem – Hatto-Heim van zaterdag 7 april a.s. is aangeboden door Eetcafé 'De Kruusing'. Begin april 2014 openden Akke-May en Marco hier hun vernieuwde zaak. Met uitzondering van de maandag zijn ze iedere dag geopend. Eetcafé 'de Kruusing' is een gezellig eetcafé in het centrum ... Verder Lezen
Herberg Molecaten balsponsor Hattem 1 – s.c. Rouveen

Herberg Molecaten balsponsor Hattem 1 – s.c. Rouveen

De Wedstrijdbalbal voor de wedstrijd Hattem – s.c. Rouveen van zaterdag 10 maart a.s. wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten is een sfeervol restaurant gelegen midden in de bossen van het gezellige Hattem. Wij zijn van dinsdag t/m zondag vanaf 10.00 uur geopend voor lunch en diner. LAZY SUNDAY, ... Verder Lezen
Aan het laden...