Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Slagerij Van Guilik balsponsor v.v. Hattem – E.F.C. '58

Slagerij Van Guilik balsponsor v.v. Hattem – E.F.C. ’58

Slagerij van Guilik balsponsor Hattem – E.F.C. '58 (Ermelo) De wedstrijdbal voor Hattem – E.F.C. '58 wordt aangeboden door onze hoofdsponsor Slagerij van Guilik, de ambachtelijke slager in Zwolle, Hattem en omgeving! Hier vindt u nog het echte slagers vlees met de smaak van vroeger! 'Op 21 februari 2020 werd ... Verder Lezen
Herberg Molecaten balsponsor v.v. Hattem – Dieze West

Herberg Molecaten balsponsor v.v. Hattem – Dieze West

De bal voor de wedstrijd Hattem – Dieze West van zaterdag 13 april a.s. wordt aangeboden door Herberg Molecaten. Herberg Molecaten in Hattem is de ideale plek om jezelf eens heerlijk te laten verwennen. Je kunt er heerlijk vertoeven in het restaurant voor een smakelijke lunch of diner. Herberg Molecaten ... Verder Lezen
Whair kappers  balsponsor 9 maart v.v. Hattem – Swift '64

Whair kappers balsponsor 9 maart v.v. Hattem – Swift ’64

Whair kappers staat voor professionaliteit… de combinatie van creativiteit en uitzonderlijke service Of je nu komt voor alleen ‘de puntjes’, ‘n heerlijke trendy zomer-coupe of voor een complete make-over… De Whair-professionals geven je altijd het beste advies mét persoonlijke aandacht. We leggen je volledig in de watten, want service blijft ... Verder Lezen
GvK Supply Management balsponsor 24 februari v.v. Hattem – Zwart Wit '63

GvK Supply Management balsponsor 24 februari v.v. Hattem – Zwart Wit ’63

De balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Zwart Wit '63 van zaterdag 24 februari a.s. is GvK Supply Management, met als manager Gerrit van Keulen uit Hattem. De wedstrijd begint om 14.30 uur. GvK Supply Management GvK Supply Management kent een jarenlange ontstaansgeschiedenis. Qua bedrijf jong maar in de persoon ... Verder Lezen
'Vriendenkring der v.v. Hattem balsponsor v.v. Hattem – VSCO'61

‘Vriendenkring der v.v. Hattem balsponsor v.v. Hattem – VSCO’61

De sponsoring van de bal t.b.v. de wedstrijd Hattem - VSCO'61 van zaterdag 27 januari a.s. wordt aangeboden door onze supportersvereniging 'Vriendenkring der v.v. Hattem' ... Verder Lezen