Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Schilder & Klus Senz  balsponsor voor de wedstrijd Hattem – DSV'61

Schilder & Klus Senz balsponsor voor de wedstrijd Hattem – DSV’61

De wedstrijdbal voor Hattem – DSV'61 van zaterdag 4 juni a.s. is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk. Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk. Marcel Senz voorziet zijn klanten van ... Verder Lezen
Rodink v.o.f. balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 – Zwolsche Boys 1

Rodink v.o.f. balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 – Zwolsche Boys 1

Freek Rodink & Zn het adres voor meer dan 40 jaar vakervaring ! Het is al weer 25 jaar geleden dat Freek Rodink en zijn zoon Rob in een oude schuur zijn begonnen, met het reviseren en de in- en verkoop van schoenreparatie machines. Freek was geen onbekende in het ... Verder Lezen
Vriendenkring der v.v. Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 - Hatto Heim 1

Vriendenkring der v.v. Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 – Hatto Heim 1

Vriendenkring stelt zich voor; Vandaag de dag heeft bijna iedere sportvereniging een supporters- vereniging, een club van honderd, en andere spaarpotjes die bepaalde inkomsten genereren. Dit is natuurlijk niet anders binnen onze vereniging. De vrienden van de ‘Vriendenkring der v.v.Hattem’ bestaat sinds 1 juni 1974. Met trots kunnen wij zeggen, ... Verder Lezen
Koller Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 - Elspeet 1

Koller Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 – Elspeet 1

De wedstrijdbal voor Hattem –Elspeet van zaterdag 23 april a.s. is aangeboden door Koller Hattem b.v. gevestigd aan de Hoopjesweg 2a te Hattem en al jarenlang een gewaardeerd sponsor van de v.v. Hattem. Eind jaren zestig begonnen als loodgietersbedrijf en inmiddels uitgegroeid tot totaalinstallateur: Koller Hattem is veelzijdig vakkundig. Van ... Verder Lezen
Suiker Schilderwerken balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 - BAS 1

Suiker Schilderwerken balsponsor voor de wedstrijd Hattem 1 – BAS 1

SCHILDEREN IS MEER DAN EEN LAAGJE VERF Allround Wij zijn als allround schildersbedrijf werkzaam in een grote regio rond het gebied Hattem-Zwolle. We werken zowel voor u als particuliere klant, maar ook voor bedrijven als onderaannemer. Eén aanspreekpunt Aangezien wij alle werkzaamheden zelf verrichtten, heeft u bovendien maar met 1 ... Verder Lezen