Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
De Hattemse Hoeve balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Olympia'28

De Hattemse Hoeve balsponsor voor de wedstrijd Hattem – Olympia’28

'De Hattemse Hoeve' vindt u in het knusse, sfeervolle clubhuis van de Hattemse Golf & Country Club aan de Veenwal 11 te Hattem. Dit clubhuis stamt uit 1945 en is voorzien van authentieke elementen. Middelpunt is de open haard waar het in de gure wintermaanden goed toeven is. In de ... Verder Lezen
Garage Ramaker Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – F.C. Ommen

Garage Ramaker Hattem balsponsor voor de wedstrijd Hattem – F.C. Ommen

Garage Ramaker Hattem en N.O. Veluwe vertegenwoordigt het merk Toyota voor Hattem en N.O. Veluwe. U kunt bij ons terecht voor nieuwe en gebruikte Toyota’s. Heeft uw auto onderhoud of APK nodig? Wij onderhouden alle merken. Contact met Ramaker in Hattem Heeft u een vraag? Wij helpen u graag verder! ... Verder Lezen
Een enthousiaste supporter balsponsor voor de wedstrijd Hattem – ASC'62

Een enthousiaste supporter balsponsor voor de wedstrijd Hattem – ASC’62

De wedstrijdbal voor Hattem - ASC'62 van zaterdag 5 november a.s. wordt aangeboden door een enthousiaste supporter, wie zijn naam niet verder genoemd wil hebben ... Verder Lezen
Schilder & Klus Senz  balsponsor voor de wedstrijd Hattem – DSV'61

Schilder & Klus Senz balsponsor voor de wedstrijd Hattem – DSV’61

De wedstrijdbal voor Hattem – DSV'61 van zaterdag 4 juni a.s. is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk. Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk. Marcel Senz voorziet zijn klanten van ... Verder Lezen