Balsponsor Hattem 1 – vv Hattem

Balsponsor Hattem 1

Als wedstrijdbalsponsor:

  • staat uw naam het gehele seizoen vermeld op deze website
  • wordt uw bedrijfsnaam omgeroepen met, indien gewenst, een korte reclameboodschap bij de betreffende wedstrijd
  • Informatie verkrijgen voor de wedstrijdbalsponsor kan via: sponsorzaken@vvhattem.nl
Schilder&Klus Senz balsponsor Hattem – Olympia’28

Schilder&Klus Senz balsponsor Hattem – Olympia’28

De wedstrijdbal voor Hattem – Olympia’28 van zaterdag 25 mei is aangeboden door Schilder&Klus Senz voor schilder- en kluswerk. Begin februari 2016 startte Marcel Senz zijn schilder- en klussenbedrijf Schilder&Klus Senz. Zijn opdrachtgevers zijn tot op heden zeer tevreden over het uitgevoerde werk. Marcel Senz voorziet zijn klanten van deskundig ... Verder Lezen
Eetcafé ‘De Kruusing’ balsponsor Hattem – Zalk

Eetcafé ‘De Kruusing’ balsponsor Hattem – Zalk

De wedstrijdbal voor de belangrijke derby Hattem – Zalk van zaterdag 11 mei a.s. is aangeboden door Eetcafé ‘De Kruusing’. Begin april 2014 openden Akke-May en Marco hun vernieuwde zaak. Met uitzondering van de maandag zijn ze iedere dag geopend. Eetcafé de Kruusing is een gezellig eetcafé in het centrum ... Verder Lezen
Suiker & Prudon balsponsor v.v. Hattem – v.v. Oene

Suiker & Prudon balsponsor v.v. Hattem – v.v. Oene

Suiker en Prudon Schilderwerken is ontstaan middels een fusie op 1 januari 2008. De oorsprong van de twee bedrijven gaat echter vele jaren terug. We zijn dus een ervaren bedrijf. We zijn gevestigd te Hattem, waar ook ons bedrijfspand zit. Vanuit ons pand zijn we werkzaam met 6 personen. Aangezien wij ... Verder Lezen
Whair kappers balsponsor Hattem 1 – Swift ’64 1.

Whair kappers balsponsor Hattem 1 – Swift ’64 1.

De balsponsor voor zaterdag 16 maart van de wedstrijd v.v. Hattem 1 – Swift ’64 1 is Whair kappers. De haarmode-trends 2019…                                                  ... vind je altijd ... Verder Lezen
Wedstrijdbal Hattem - VSW gesponsord door Koller

Wedstrijdbal Hattem – VSW gesponsord door Koller

De wedstrijdbal voor Hattem –VSW uit Windesheim van zaterdag 23 februari is aangeboden door  Koller Hattem b.v. gevestigd aan de Hoopjesweg 2a te Hattem en al jarenlang een gewaardeerd sponsor van de v.v. Hattem. Eind jaren zestig begonnen als loodgietersbedrijf en inmiddels uitgegroeid tot totaalinstallateur: Koller Hattem is veelzijdig vakkundig ... Verder Lezen
Aan het laden...