Otto-Lotto week 16

Hier weer de Lottogetallen van week 16 veertiende en vijftiende trekking van Otto-Lotto in speelronde 95.

1e  trekking  18 – 15 – 5 – 20 – 43 en 14

2e  trekking  16 – 26 – 13 – 37 – 24 en 41

Het was dit weekend weer superzaterdag en tellen beide trekkingen mee voor Otto-Lotto. In de eerste trekking gaat er een getal verdwijnen van de lijst en is het nog steeds wachten op het vallen van de derde prijs. Zoals bekend was de eerste al voor G.Bosch en de tweede voor B.v.Regteren en volgen met negen goed E.Blankvoort , B.Brink , G.d.Groot , P.Holsteyn , G.v.Keulen , O.Luursen , M.Otsen , L.Senz, J.v.Tiel , A.v.d.Veen en A.Voskuil en zijn er eenentwintig personen met acht goed. Voor de poedel gaat op dit moment nog altijd M.Kuil met vijf getallen goed.

In de tweede trekking valt er geen getal om weg te schijven en dus is het nog steeds wachten op de derde prijs.

Otto-Lotto 95 – week 16 (excel)