Otto-Lotto week 21

Hier weer de Lottogetallen van week 21 derde en vierde trekking van Otto-Lotto in speelronde 101.

1e  trekking  8 – 17 – 21 – 23 – 34 en 7

2e  trekking  28 – 22 – 26 – 14 – 19 en 36

Het was weer superzaterdag dit weekend en voor Otto-Lotto tellen beide trekkingen mee. Bij de eerste trekking vallen vier getallen weg en gaan H.Keijl , O.Luursen , L.Senz , J.Stalenburg en L.Wezenberg met vijf goed aan de leiding gevolgd door vijftien personen met vier goed. Voor de poedel gaan op dit moment E.Blankvoort , G.d.Groot en R.Landman met een getal goed.

In de tweede trekking strepen wij vijf getallen weg en gaan met zeven goed H.Keijl en T.d.Vries aan de leiding gevolgd door G.Bosch , H.Landman , P.Leistner , O.Luursen , M.Nederhof , B.v.Regteren , J.Stalenburg en H.v.Tiel met zes goed. Voor de poedel gaat op dit moment R.Landman met een getal goed.

Otto-Lotto 101 – week 21