Otto-Lotto week 25

Hier weer de Lottogetallen van week 25 achtste en negende trekking van Otto-Lotto in speelronde 96

1e  trekking  11 – 12 – 33 – 2 – 27 en 9

2e  trekking  17 – 37 – 22 – 1 – 20 en 4

Dit weekend was het weer superzaterdag en gaan dus beide trekkingen meetellen voor Otto-Lotto. J.Mensink had al de eerste prijs en in de eerste trekking verdwijnen er drie getallen van de lijst en gaan G.Bosch , A.Noordberger en A.v.d.Veen met negen goed volgen en zijn er nog vijftien personen met acht goed. Voor de poedel gaat op dit moment H.v.Tiel met drie getallen goed.

In de tweede trekking gaan er twee getallen van de lijst af en is voorlopig J.Mensink nog de enige prijswinnaar en volgen met negen goed T.v.d.Bend , G.Bosch , G.v.Eikenhorst , S.Leistner , O.Luursen , A.Noordberger , A.v.d.Veen en A.Voskuil en zijn er nog dertien personen met acht goed. Voor de poedel gaat op dit moment J.Brouwer met vier getallen goed.

Otto-Lotto 96 – week 25 (excel)