Uitnodiging ingelaste Algemene Ledenvergadering VV Hattem

Beste leden,
De voorbereidingen op het nieuwe voetbalseizoen zijn in volle gang. Om het seizoen goed te kunnen starten, nodigen wij je graag uit voor een ingelaste Algemene Ledenvergadering.
📅 Donderdag 27 augustus
🕗 20.30 uur
📍 Kantine VV Hattem
De aanleiding voor deze extra ledenvergadering zijn de bestuurlijke wisselingen binnen onze vereniging. De afgelopen periode hebben meerdere bestuursleden aangegeven hun functie neer te leggen. Tegelijkertijd hebben zich enthousiaste opvolgers gemeld die zich graag willen inzetten voor de toekomst van VV Hattem.
Tijdens deze vergadering nemen we officieel afscheid van de vertrekkende bestuursleden en stellen we de kandidaat bestuursleden aan je voor. Daarnaast vragen we de ledenvergadering om de voorgedragen bestuursleden officieel te benoemen, zoals onze statuten voorschrijven.
VV Hattem is een vereniging van en voor haar leden. Juist daarom vinden we het belangrijk dat zoveel mogelijk leden aanwezig zijn. Met jouw stem en betrokkenheid geven we samen vorm aan de toekomst van onze vereniging.
De agenda ontvang je voorafgaand aan de vergadering per mail.
We hopen je op donderdag 27 augustus te mogen verwelkomen in de kantine van VV Hattem.
Samen maken we VV Hattem.
Sportieve groet,
Bestuur VV Hattem
